• Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
Grupy 6. Turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 rozlosowane

Opublikowany 20 czerwca 2017

Grupy 6. Turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 rozlosowane

Poznaliśmy grupy i terminarz 6. turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956. Dziś wieczorem odbyło się losowanie. 

24 czerwca pamięć bohaterów czerwcowych wydarzeń w Poznaniu uczci 14 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy 5-zespołowe i 1 grupę 4-zespołowe. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:15. Mecze trwać będą 1x13 minut z wyjątkiem pojedynków w grupie C (1x15 minut) i finału (2x10 minut). 

Turniej po raz drugi w historii odbędzie się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronią Żółwie Ninja, które w finale pokonały DWL. 

WYNIKI LOSOWANIA 

GRUPA A

1. RATAJSCY FANATYCY
2. PCB ANTONINEK
3. MMP
4. FC FABIANOWO
5. CURTIS HEALTH CAPS

GRUPA B

1. ŻÓŁWIE NINJA
2. SNEAKERS BY DISTANCE
3. POCZTOWE KRWINKI
4. GPR
5. KLUB CZEKOLADA POZNAŃ

GRUPA C

1. GREEN SPEED EXPRESS
2. LOS BLANCOS
3. LOGO PRINT
4. POZNANIACY 

TERMINARZ 6. TURNIEJU PAMIĘCI POZNAŃSKIEGO CZERWCA 1956

FAZA GRUPOWA

GRUPA A (CZAS GRY - 1X13 MINUT) / BOISKO A

10:15 - RATAJSCY FANATYCY - PCB ANTONINEK
10:30 - MMP - FC FABIANOWO
10:45 - CURTIS HEALTH CAPS - PCB ANTONINEK
11:00 - RATAJSCY FANATYCY - MMP
11:15 - FC FABIANOWO - CURTIS HEALTH CAPS
11:30 - PCB ANTONINEK - MMP
11:45 - RATAJSCY FANATYCY - CURTIS HEALTH CAPS
12:00 - FC FABIANOWO - PCB ANTONINEK
12:15 - MMP - CURTIS HEALTH CAPS
12:30 - RATAJSCY FANATYCY - FC FABIANOWO

GRUPA B (CZAS GRY - 1X13 MINUT) / BOISKO B

10:15 - ŻÓŁWIE NINJA - SNEAKERS BY DISTANCE
10:30 - POCZTOWE KRWINKI - GPR
10:45 - KLUB CZEKOLADA POZNAŃ - SNEAKERS BY DISTANCE
11:00 - ŻÓŁWIE NINJA - POCZTOWE KRWINKI
11:15 - GPR - KLUB CZEKOLADA POZNAŃ
11:30 - SNEAKERS BY DISTANCE - POCZTOWE KRWINKI
11:45 - ŻÓŁWIE NINJA - KLUB CZEKOLADA POZNAŃ
12:00 - GPR - SNEAKERS BY DISTANCE
12:15 - POCZTOWE KRWINKI - KLUB CZEKOLADA POZNAŃ
12:30 - ŻÓŁWIE NINJA - GPR

GRUPA C (CZAS GRY - 1X15 MINUT) / BOISKO C

10:15 - GREEN SPEED EXPRESS - LOS BLANCOS
10:35 - LOGO PRINT - POZNANIACY
11:00 - POZNANIACY - GREEN SPEED EXPRESS
11:20 - LOS BLANCOS - LOGO PRINT
11:55 - LOS BLANCOS - POZNANIACY
12:15 - GREEN SPEED EXPRESS - LOGO PRINT

FAZA PUCHAROWA 

1/8 FINAŁU (1x13 MINUT)

12:50 (C) – 1 – 3A/B – 3 A/C

1/4 FINAŁU (1x13 MINUT)

12:50 (A) – 2 – 2A – 2B 
13:10 (A) – 3 – 1A – 2C lub 3C
13:20 (B) – 4 – 1B – 3 A/C lub 2C lub zw.1
13:20 (C) – 5 – 1C – 3 A/B lub zw.1

1/2 FINAŁU (1x13 MINUT)

13:50 (A) - 6 - zw.9 - zw.10
13:50 (B) - 7 - zw.11 - zw.12

MECZ O 3. MIEJSCE (1x13 MINUT)

14:10 (B) – prz.6 – prz.7

FINAŁ (2x10 MINUT)

14:20 (A) – zw.6 – zw.7

Oceń ten artykuł:
5.0
Komentarze (0)Liczba odwiedzin (286)

Autor: piestrzyn

Kategorie: brak

Tagi: turniej , poznański czerwiec , 1956

Print

Twoje imię i nazwisko
Twój e-mail
Temat
Wpisz wiadomość ...
x

Dołącz do nas