• Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
Terminarz 7. turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Opublikowany 19 czerwca 2018

Terminarz 7. turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Poznaliśmy grupy i terminarz 7. turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956. Dziś po meczu Polski z Senegalem odbyło się losowanie.  

24 czerwca pamięć bohaterów czerwcowych wydarzeń w Poznaniu upamiętni 18 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy 5-zespołowe i 2 grupy 4-zespołowe. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Mecze trwać będą 1x13 minut z wyjątkiem pojedynków w grupie B i D (1x15 minut) oraz finału (2x10 minut). 

Turniej po raz trzeci w historii odbędzie się na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronią Poznaniacy, którzy w finale pokonali Logo Print.  

Rozgrywki upamiętniające Poznański Czerwiec zostaną zorganizowane przez ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań. Turniej jest współfinansowany przez Miasto Poznań. 

Podział na grupy eliminacyjne

Grupa A

1. Spec Kable
2. Zmarnowane Talenty
3. Żółwie Ninja
4. Archiwum X
5. Marne Szanse

Grupa B

1. PCB
2. Gramy Bez Obrony
3. MMP I
4. Czarny Lotos

Grupa C

1. Gietewu
2. Gefco Plewiska
3. SSL Grant
4. Poznaniacy
5. Fadersi

Grupa D

1. FC Fabianowo
2. MMP II
3. Auto Lombard
4. Solid Logistics 

Terminarz 7. Turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Faza grupowa

Grupa A (czas gry - 1x13 minut) / Boisko A

10:00 - Spec Kable - Zmarnowane Talenty
10:15 - Żółwie Ninja - Archiwum X
10:30 - Marne Szanse - Zmarnowane Talenty
10:45 - Spec Kable - Żółwie Ninja
11:20 - Archiwum X - Marne Szanse
11:35 - Zmarnowane Talenty - Żółwie Ninja
11:50 - Spec Kable - Marne Szanse
12:05 - Archiwum X - Zmarnowane Talenty
12:20 - Żółwie Ninja - Marne Szanse
12:35 - Spec Kable - Archiwum X

Grupa B (czas gry - 1x15 minut) / Boisko B

10:00 - PCB - Gramy Bez Obrony
10:18 - MMP I - Czarny Lotos
11:00 - Czarny Lotos – PCB / Boisko A
11:13 - Gramy Bez Obrony - MMP I
12:00 - PCB - MMP I / Boisko C
12:07 - Gramy Bez Obrony - Czarny Lotos

Grupa C (czas gry - 1x13 minut) / Boisko C

10:00 - Gietewu - Gefco Plewiska
10:15 - SSL Grant - Poznaniacy
10:30 - Fadersi - Gefco Plewiska
10:45 - Gietewu - SSL Grant
11:00 - Poznaniacy - Fadersi
11:15 - Gefco Plewiska - SSL Grant
11:30 - Gietewu - Fadersi
11:45 - Poznaniacy - Gefco Plewiska
12:20 - SSL Grant - Fadersi
12:35 - Gietewu - Poznaniacy

Grupa D (czas gry - 1x15 minut) / Boisko B

10:36 - FC Fabianowo - MMP II
10:54 - Auto Lombard - Solid Logistics
11:31 - Solid Logistics - FC Fabianowo
11:49 - MMP II - Auto Lombard
12:25 - MMP II - Solid Logistics
12:43 - FC Fabianowo - Auto Lombard

Faza pucharowa 

1/8 finału (1x13 minut)

13:00 (A) – 1 – 2A – 3C
13:00 (B) – 2 – 2B – 3D 
13:00 (C) – 3 – 2C – 3A
13:15 (A) – 4 – 2D – 3B

1/4 finału (1x13 minut)

13:20 (B) – 5 – 1A – zw. 2
13:20 (C) – 6 – 1D – zw. 3
13:30 (A) – 7 – 1B – zw. 1
13:35 (C) – 8 – 1C – zw. 4

1/2 finału (1x13 minut)

13:45 (A) - 9 - zw. 5 - zw. 6
13:55 (C) - 10 - zw. 7 - zw. 8

Mecz O 3. miejsce (1x13 minut)

14:15 (C) – prz. 9 – prz. 10

Finał (2x10 minut)

14:25 (A) – zw. 9 – zw. 10

Oceń ten artykuł:
5.0
Komentarze (0)Liczba odwiedzin (503)
Print

x

Dołącz do nas