• Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
Wiara Lecha wygrywa z Rawią Rawicz

Opublikowany 16 sierpnia 2018

Wiara Lecha szybko zrehabilitowała się za inauguracyjną porażkę. W środowy wieczór po bramkach Michała Niedźwiedzkiego i Dawid Kaczmarka pokonała Rawię Rawicz 3:0.

O zwycięstwie Kiboli zadecydowała druga część gry, w której Lechici całkowicie zdominowali rywala. W pierwszej odsłonie byliśmy świadkami wyrównanego pojedynku. Wiara Lecha w tej części gry była jednak groźniejsza, ale nie potrafiła zamienić doskonałych okazji na bramki. Worek rozwiązał się w drugiej połowie. Strzelanie w 55 min rozpoczął Michał Niedźwiedzki, który zakończył akcję prawą stroną strzałem w krótki róg bramki. Swoje drugie trafienie dołożył w 73 min po efektownym woleju z 16 metrów. Wynik meczu na 3:0 w ostatniej minucie gry ustalił Dawid Kaczmarek wykańczając akcję sam na sam.

Wiara Lecha po dwóch kolejkach zajmuje szóste miejsce ze stratą trzech punktów do prowadzących Kani Gostyń i Korony Piaski. W następnej kolejce Lechici zmierzą się z piątym Promieniem Krzywiń. Mecz odbędzie się na stadionie rywala w sobotę 18 sierpnia o godzinie 17:00.