• Pogoń Szczecin
Z 1:4 na 4:4. Wiara Lecha pokazała charakter

Opublikowany 10 września 2017

Fotorelacja z meczu Wiara Lecha - Concordia Murowana Goślina

W czwartej kolejce poznańskiej okręgówki Wiara Lecha po szalonym meczu zremisowała z Concordią Murowana Goślina 4:4.

Po pierwszej połowie sobotniego pojedynku goście z Murowanej Gośliny, którzy przegrali poprzednie trzy mecze z Wiarą Lecha, prowadzili aż 4:1. Jedynego gola dla kibolskiego Kolejorza zdobył Tomasz Smura, który wyprowadził DWL na prowadzenie w 12. minucie. Po przerwie na boisko kibice wyszli niezwykle zmotywowani. Od początku drugiej połowy ruszyli na rywali i odrobili straty! Ostatnią bramkę dającą remis w 90. minucie zdobył 18-letni Dawid Kaczmarek!

Podczas meczu prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie kibica chorego na raka. Niestety na trybunie na Śródce pojawiło się niecałe 100 osób, które uzbierały ledwie 234,20 zł. W walce o zdrowie liczy się jednak każda złotówka, więc mamy nadzieję, że ta kwota, która już została przelana, pomoże.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z sobotniego meczu DWL autorstwa Damiana Garbatowskiego