• Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
Znamy podział na grupy i terminarz 5. Turnieju w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

Opublikowany 7 grudnia 2016

Znamy podział na grupy i terminarz 5. Turnieju w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego

Przedstawiamy Wam podział na grupy 5. Turnieju w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Zagra 9 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, jedną 5-zespołową, drugą 4-zespołową. Trofeum wywalczonego przed rokiem broni AM Biuro Serwis

Turniej odbędzie się w niedzielę 11 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 przy ul. Żonkilowej 34 (wjazd od ul. Lawendowej). 
 
PODZIAŁ NA GRUPY 5. TURNIEJU W ROCZNICĘ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

GRUPA A
 
1. ROSOMAK TEAM BIEDRUSKO
2. KREIS PACK
3. ŻÓŁWIE NINJA
4. TAJFUN
5. AM BIURO SERWIS
 
GRUPA B
 
1. CSM
2. MATECO GRUNWALD
3. FUNDACJA RAK OFF
4. LOGO PRINT
 
TERMINARZ 5. TURNIEJU W ROCZNICĘ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

FAZA GRUPOWA (1X10 MINUT)
 
09:00 - ROSOMAK TEAM BIEDRUSKO - KREIS PACK
09:12 - ŻÓŁWIE NINJA - TAJFUN
09:24 - AM BIURO SERWIS - ROSOMAK TEAM BIEDRUSKO
09:36 - KREIS PACK - ŻÓŁWIE NINJA
09:48 - TAJFUN - AM BIURO SERWIS
10:00 - ROSOMAK TEAM BIEDRUSKO - ŻÓŁWIE NINJA
10:12 - KREIS PACK - AM BIURO SERWIS
10:24 - TAJFUN - ROSOMAK TEAM BIEDRUSKO
10:36 - AM BIURO SERWIS - ŻÓŁWIE NINJA
10:48 - TAJFUN - KREIS PACK
11:00 - CSM - MATECO GRUNWALD
11:12 - FUNDACJA RAK OFF - LOGO PRINT
11:24 - FUNDACJA RAK OFF - CSM
11:36 - LOGO PRINT - MATECO GRUNWALD
11:48 - LOGO PRINT - CSM
12:00 - FUNDACJA RAK OFF - MATECO GRUNWALD

BARAŻE O GRUPĘ PÓŁFINAŁOWĄ (1X10 MINUT)

12:12 - 5A - 4B

12:24 - 3B - 4A
12:36 - 3A - 4B/5A

GRUPY PÓŁFINAŁOWE (1X10 MINUT)

12:48 - C: 1A - 2B
13:00 - D: 1B - 2A
13:12 - C: 1A - 3B/4A
13:24 - D: 1B - 3A/4B/5A
13:36 - C: 2B - 3B/4A
13:48 - D: 2A - 3A/4B/5A

MECZ O 3. MIEJSCE (1X10 MINUT)

14:00 - 2C - 2D

FINAŁ (2X8 MINUT)

14:12 - 1C - 1D

Oceń ten artykuł:
3.5
Komentarze (0)Liczba odwiedzin (274)
Print

Twoje imię i nazwisko
Twój e-mail
Temat
Wpisz wiadomość ...
x

Dołącz do nas