KRy

  • Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
Terminarz 8. Turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

Opublikowany 25 czerwca 2019

Terminarz 8. Turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956

W sobotę 29 czerwca odbędzie się ósma edycja turnieju Poznańskiego Czerwca 1956. Areną zmagań będzie boisko MOS przy ulicy Gdańskiej 1, a pamięć bohaterów czerwcowego powstania uczci 15 zespołów. Dziś poznaliśmy podział na grupy i terminarz gier. 

15 zespołów zostało podzielonych na 3 grupy 5-zespołowe, z których awans do dalszych gier wywalczą po trzy najlepsze ekipy z każdej grupy i najlepsza drużyna z czwartych miejsc. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 10:00. Cztery godziny później rozpocznie finałowy pojedynek. 

Podział na grupy 

Grupa A: Passerotti, Czas Pokaże, Guillin Polska, Almatur Biuro Podróży, Siupakabra
Grupa B: Ejbry Luboń, Marne Szanse, DWL, Guillin Niepruszewo, Winiary Oldboje
Grupa C: Grunwald, Gefco Plewiska, TIFO, OKS Poznań-Podolany, Winiary FC

Terminarz 

Faza grupowa (czas gry - 1x13 minut)

Grupa A | boisko A

10:00 – Passerotti – Czas Pokaże
10:15 – Guillin Polska – Almatur Biuro Podróży
10:30 – Siupakabra – Czas Pokaże
10:45 – Passerotti – Guillin Polska 
11:00 – Siupakabra – Almatur Biuro Podróży
11:15 – Czas Pokaże – Guillin Polska
11:30 – Almatur Biuro Podróży – Passerotti
11:45 – Siupakabra – Guillin Polska
12:00 – Almatur Biuro Podróży – Czas Pokaże 
12:15 – Siupakabra – Paserotti 

Grupa B | boisko B 

10:00 – Ejbry Luboń – Marne Szanse
10:15 – DWL – Guillin Niepruszewo
10:30 – Winiary Oldboje – Marne Szanse
10:45 – Ejbry Luboń - DWL
11:00 – Winiary Oldboje – Guillin Niepruszewo
11:15 – Marne Szanse - DWL
11:30 – Guillin Niepruszewo – Ejbry Luboń
11:45 – Winiary Oldoboje - DWL
12:00 – Guillin Niepruszewo – Marne Szanse
12:15 – Winiary Oldboje – Ejbry Luboń 

Grupa C | boisko C

10:00 – Grunwald – Gefco Plewiska
10:15 – TIFO – OKS Poznań-Podolany
10:30 – Winiary FC – Gefco Plewiska
10:45 – Grunwald - TIFO
11:00 – Winiary FC – OKS Poznań-Podolany 
11:15 – Gefco Plewiska - TIFO
11:30 – OKS Poznań-Podolany - Grunwald
11:45 – Winiary FC - TIFO
12:00 – OKS Poznań-Podolany – Gefco Plewiska
12:15 – Winiary FC - Grunwald

Faza pucharowa (czas gry – 1x13 minut)

1/8 finału

12:30 – 1 – 3A – 4BC lub 3C | boisko A
12:30 – 2 – 3B – 4CA lub 3C | boisko C

1/4 finału 

12:45 – 3 – 1C – 2A | boisko A
12:45 – 4 – 2A – 2C | boisko C
13:00 – 5 – 1B – zw.1 | boisko A
13:00 – 6 – 1A – zw.2 | boisko C

1/2 finału 

13:15 – 7 – zw. 3 – zw. 4 | boisko A
13:30 – 8 – zw. 5 – zw. 6 | boisko A

Mecz o 3. miejsce

13:50 – prz.7 – prz.8 | boisko C

Finał (czas gry – 2x10 minut)

14:00 – zw.7 – zw.8 | boisko A

Turniej jest organizowany przez ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań. Rozgrywki są współfinansowane przez Miasto Poznań. 
 

Oceń ten artykuł:
5.0
Komentarze (0)Liczba odwiedzin (90)
Drukuj

Wybór motywu

Dołącz do nas